Reference, aneb co o nás napsali jiní?

Paní Jana Dolečková

Dobrý den,

chtěla bych pochválit paní Pavlu Hájkovou, pomohla nám s pronájmem restaurace v Jevišovicích, její jednání bylo příjemné a profesionální. Jsem ráda, že jsme ji potkali, je velmi sympatická, ochotná a milá.

S pozdravem
Jana Dolečková


Pan Vrchlabský

Dobrý den ,chtěl bych poděkovat Nele Moroňové za profesionální přístup pří pronájmu bytu na ul .Kounicova.

Děkuji
K.Vrchlabsky

Paní Dagmar Malíková

Dobrý den,

ráda bych touto cestou velmi poděkovala panu Ing. Zdeňku Šamanovi za rychle a kvalitně odvedenou práci. Ve zkratce uvedu, jakým způsobem mi pomohl zajistit vyhovující bydlení pro mne a syna a obstaral veškerý rozsáhlý servis ohledně smluv a jednání s pronajímateli. Od půlky května 2014 jsem oslovila asi 10 blanenských realitních kanceláří a několik soukromých pronájemců s tím, že velice naléhavě hledám k podnájmu zařízený byt 2+1 v okolí Ebenovy základní školy, která by synovi jako budoucímu prvňáčkovi měla být pěšky dostupná. Nájem včetně inkasa by měl činit do 8 500,- Kč. Nikde jsem však neuspěla, mnoho RK se ani neozvalo. Pokračovala jsem tedy ve svém hledání dál.

V pátek 30.5. 2014 jsem v 15.30 hodin telefonicky oslovila se svým požadavkem pana Ing. Šamana z RK Coloseum. Jeho profesionální a vstřícná reakce mi byla sympatická. Za necelou hodinu ještě toho samého dne mi zatelefonoval, že by pro mne měl nabídku bytu v dané lokalitě, odpovídajícího mým požadavkům, sdělili jsme si základní údaje o podmínkách pronájmu a probrali jsme možný termín nastěhování. Slíbil, že se mi opět ozve během soboty či neděle a vše upřesní.

Skutečně, v neděli 1.6. 2014 jsme si vzájemně doplnili podrobnosti a rovnou si domluvili prohlídku bytu na úterý 3.6. 2014. Protože se mi byt líbil a měla jsem o bydlení v něm zájem, ve čtvrtek 5.6. 2014 jsme společně s majiteli bytu prostudovali a podepsali smlouvy o zprostředkování a o pronájmu bytu, které pan Ing. Šaman předchystal.

V neděli 15.6. 2014 v 19.30 hodin jsme znovu prošli celý byt, sepsali stavy měřidel, zkontrolovali hlavní (bezpečnostní) uzávěry vody a plynu, sklep, stav vybavení bytu... a převzala jsem klíče!

Na základě vlastní kladné zkušenosti je pan Ing. Šaman příjemný, přesný a precizní, velice profesionální a spolehlivý člověk. V budoucnu se na RK Coloseum, konkrétně na pana Ing. Šamana, opět s důvěrou obrátím a Vaše služby budu dále vřele doporučovat.

Děkuji.

S pozdravem

Dagmar Malíková, Blansko, tel. 731 166 088


Paní Zdena Čermáková

Dobrý den,

píši ze synova emailu a jen bych vám velice ráda ještě jednou poděkovala za vaši obětavost a ochotu pronajmout náš byt,
Jircháře 19.
Spolupráce se slečnou Moronovou byla velmi příjemná. Až budeme potřebovat realitní služby, tak se rádi obrátíme na vás!!!

S pozdravem Zdena Čermáková


Dobrý den, chtěl bych se podělit o zkušenosti navázané ohledně bytu, který jsem kupoval přes realitních kancelář Coloseum Vyškov, pře makléřku Michaelu Kuželovou. Již od začátku velice příjemná a šikovná slečna, kterí ví jak se dnešní nemovitosti pohybují, ať už prodej, koupě nebo pronájem.

Komunikace mezi námi byla hned od začátku velice přívětivá a na úrovni, na jakýkoliv můj dotaz ráda odpověděla během celého dne a to obratem bez nějaké větší časové prodlevy, která je pochopitelně u takové věci nežádoucí.

Celé zprostředkování veškerých věcí slečna Kuželová prováděla opravdu pečlivě a hlavně rychle v rámci časových možností, bylo zřetelně znát, že ji práce baví a rozumí tomu co dělá a říká, ale především, že ji baví a takhle by se měli chovat všichni, kteří pracují v realitních kancelářích. Zkrátka slušnost, serióznost, rychlé jednání a odpovědi na dotazy bez jakýchkoliv problémů. I když se našel nějaký malý problém, hned se řešilo jak to udělat jinak a pokaždé se cesta našla. Takže za mě jedině velké plus a doporučení všem, kteří by chtěli v budoucnu jednat s realitní kanceláří Coloseum nemovitosti Vyškov, především se slečnou Michaelou Kuželovou, se kterou jsem byl opravdu nad míru spokojen v každé věci a ve všech ohledech. V budoucím jednání ohledně nemovitosti se budu těšit na další spolupráci, která jak věřím bude probíhat podobně dobře, nebo ještě o něco lépe, ale pro mne opravdu dostačující a příjemná zkušenost.

Mohu jen doporučit

 

 

Podívejte se i na další reference realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI. Postačí, když se k nám nezávazně přijdete podívat a přesvědčíte se o našich kvalitách osobně. Jsme jedna z největších realitních kanceláří na Moravě a právě z těchto důvodů si můžeme dovolit poskytovat nadstandardní služby.  Realitní kancelář Brno společně s GEPARD FINANCE tvoří neodmyslitelnou a silnou dvojici, která nabízí služby na nejvyšší možné úrovni. Proto neváhejte a ZDARMA nám zavolejte na naši zákaznickou linku 800 536 536 a nechte se hýčkat naším servisem.

 

Věříme, že pokud se rozhodnete využít našich služeb budete maximálně spokojeni.

Kompletní nabídku nemovitostí si můžete prohlédnout na našm hlavním webu www.coloseumreality.cz.

Informace o nabídce nemovitostí z dalších regionů naleznete na následujících webech, které se specializují na tuto lokalitu: Blansko, Vyškov, Znojmo. Dále také nabízíme weby, na kterých se specializujeme na konkrétní typy nemovitostí:  rodinné domy, byty a pronájmy.

 

Všechny pobočky

Pobočka Brno - ulice Květná

Květná 167/3
60300 Brno-Pisárky

Mobil: +420 777 699 160
Infolinka: +420 800 536 536
E-mail: brno@rkcoloseum.cz

zvětšit mapu

TOPlist